Chalet Almdorf Fügen 4 10 personen
Almdorf Fügen bestaat uit een hoofdgebouw (Fügenerhof) met daaromheen vijf charmante, houten chalets. De chalets hebben een rustige en zonnige ligging in het dorp Fügen. De gratis skibus stopt voor het Almdorf en brengt je in korte tijd naar de Spieljochbahn welke op 1,7 kilometer afstand ligt. Bij deze cabinelift bevindt zich ook de skischool met oefenweide.
Wil je een ander skigebied
Wiesenglück
Welkom in dit ruime vakantiehuis in Fügen! Dit vakantiehuis is perfect voor grote families of reisgroepen. Er zijn 9 knusse slaapkamers, deels met eigen douche, toilet en/of stromend water. De grote woonruimte met open keuken is ideaal om samen te koken en gezellig bij elkaar te zijn. Het vakantiehuis is slechts 1,6 km van de Spieljochbahn. Kortom een perfecte accommodatie voor een winter- of
Nachtschatt
Dit gezellige vakantiehuis ligt zeer dicht bij het centrum van Fügen op een rustige locatie met een prachtig uitzicht en heeft een woonkamer, een eetkeuken en in totaal 4 slaapkamers, waarvan sommige met een wastafel. 2 personen kunnen tegelijkertijd douchen in de badkamer. De skibus is op slechts 300 meter afstand, dus je kunt je auto thuislaten. Restaurants en winkels zijn in de buurt, de
Chalet Hussl 14 personen
Chalet Hussl heeft een rustige ligging, ongeveer 1,5 km boven het dorp Fügen. Het chalet bestaat uit drie appartementen die als één geheel worden verhuurd en samen plaats bieden voor groepen tot maximaal 14 personen. Het centrum van Fügen ligt op ca. 2 km afstand. Je vindt hier vele voorzieningen, waaronder diverse après-ski gelegenheden, restaurants en winkels.
Het aaneengesloten skigebied